Dny otevřených dveří 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Pátek 12. 1. 2018
Pátek 9. 2. 2018

Místo konání: nábřeží Jana Palacha 20

Program ke stažení zde >>

Karlovy Vary představí prostory pro výuku oboru fyzioterapie. Studium v rámci rozšířené výuky 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Karlových Varech bude zahájeno v příštím akademickém roce a probíhat bude v objektu na nábřeží Jana Palacha 20. Potenciální studenti, jejich rodiče i široká veřejnost mohou budoucí působiště vysoké školy navštívit v rámci série Dnů otevřených dveří. Poprvé se tak stane v pátek 10. listopadu 2017, další budou následovat každý druhý pátek v měsíci až do února 2018.

Součástí programu Dnů otevřených dveří 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Karlových Varech budou i odborné přednášky garantů a vyučujících, ukázky fyzioterapeutických postupů a prezentace partnerů praktické výuky. V pátek 10. listopadu odborné přednášky doplní hudební vystoupení a výstava výtvarných děl dětí z karlovarských mateřských a základních škol na téma Univerzita Karlova v Karlových Varech.

Rozšíření výuky do Karlových Varů bylo schváleno Akademickým senátem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy dne 9. května 2017. Přihlášky ke studiu budou moci zájemci podávat do konce února 2018.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum